• Eesti keeles

Hooldus ja remont

Otis pakub liftide ja eskalaatorite hooldust kogu vabariigi territooriumil. Liftide ja eskalaatorite toimivus ja turvalisus eeldab reeglipärast, regulaarset ja asjatundlikku hooldust. pakub lisaks põhihooldusele ka lisateenuseid. Otise hooldussüsteem kindlustab seadmete ohutu ja usaldusväärse toime ning samuti tehnilise taseme kogu hoolduslepingu ajaks. Pakume oma klientidele just nende seadmete tehnilisest seisukorrast ja kasutuse tingimustest sõltuvat paindliku hooldusteenust Otis hooldussüsteem põhineb ennetaval hooldusel.

Hooldustarve määravad kasutamisetihedus ja seadmete seadevälbad. Eri komponendid vajavad hooldust eri aegadel. Nende andmete põhjal on loodud erinevatele liftidele erinevad hooldusjuhendid.

Otis asjatundlik hooldusmeeskond hooldab lifte ja annab lisaks tehnilisele kontrollile valdajale varakult teada vajalikest remonditöödest. Otis informeerib valdajat määruste muutustest ning annab vajadusel kasutamise ja päästmise koolitust.

Hooldus OTISLINE® 601 1001

  • Otis vastab teie kõnedele 24 tundi päevas, 365 päeva aastas
  • Profesionaalne vastus igale kõnele kogenud töötaja poolt.
  • Kogu Eestit hõlmav keskus tagab , asjatundliku vastuse
  • Kiire reageerimine igale kliendi küsimusele

 

"Alates 1. augustist 2017 teostab kõiki Formet-Lift OÜ poolt paigaldatud ja paigaldatavate ning sõlmitud hoolduslepingute järgsete liftide hooldustöid Aktsiaselts EESTI OTIS. 

Kontaktid:

avo.kaasik@otis.com
GSM +372 5135210

margus.puna@otis.com
GSM +372 5041782